Mochini oa ho ngolla libotlolo oa ZH-YP100T1 oa Desktop
  • Letšoao:
    SEPHUTHELANA SA ZON
  • Boitsebiso:
    SUS304
  • Setifikeiti:
    CE
  • Kou ea ho Jara:
    Ningbo/Shanghai China
  • Thomello:
    Matsatsi a 25
  • MOQ:
    1
  • Lintlha tse qaqileng
    Lintlha tse qaqileng
    Kopo
    Tšebeliso E loketse bakeng sa1
    Tlhaloso ea Tekheniki
    Mohlala ZH-YP100T1
    Lebelo la ho Ngola 0-50pcs/motsotso
    Ho nepahala ha ho ngoloa ± 1mm
    Sekhahla sa Lihlahisoa φ30mm~φ100mm, bolelele: 20mm-200mm
    Mefuta Boholo ba pampiri ea leibole: W: 15 ~ 120mm, L: 15 ~ 200mm
    Paramethara ea Matla 220V 50HZ 1KW
    Tekanyo (mm) 1200(L)*800(W)*680(H)
    Moqolo oa Leibole bophara ba kahare: φ76mm bophara ba kantle ≤φ300mm